Pożegnanie lata w Żabinku

20 sierpnia 2016 r dzieci, młodzież oraz dorośli z Żabinka jak również z sąsiadujących  wsi mogli wspólnie spotkać się i pożegnać lato, a tym samym kończące się wakacje.

Bogaty i atrakcyjny program przygotowany przez Radę Sołecką z Żabinka zachęcał do wspólnego spędzenia czasu. „ANIMATORZY DJ POSKA” z konkursami, zabawami, bańkami, zajęciami z tematu prac plastycznych, układami tanecznymi dmuchanym zamkiem dla najmłodszych wspaniale przenieśli dzieci i młodzież w świat zabawy i wspólnej integracji.

Dla wszystkich roztańczonych i lubiących muzykę „PAULA’’ przygotowała ZUMBĘ z interesującymi układami i krokami. Po wyczerpującej ZUMBIE wszyscy goście udali się w kierunku maty, na której młodzi ZAPAŚNICY UKS ZAPAŚNIK ROGALINEK zaprezentowali wspaniały pokaz. Po nim trener zaprosił dzieci i młodzież na współne ćwiczenia.

Odbył się konkurs, w którym główną nagrodą był bon na dwa noclegi w górach.

Na zakończenie rozegrano mecz piłki nożnej: młodzież kontra dorośli. Mecz był bardzo wyrównany, a bramkarze nie narzekali na nudę. Wszyscy uczestnicy meczu otrzymali gwizdek sportowy a dla najlepszych graczy, których wyłonił sędzia nagrodą była piłka.

Dla miłośników ziemniaków przygotowane zostały pieczone ziemniaki z ziołami oraz ziemniaki z ogniska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *