Robert Borkiewicz kandydatem na Burmistrza

Robert Borkiewicz, 44 letni mieszkaniec Daszewic został zgłoszony przez KW Stowarzyszenia Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska na kandydata w wyborach samorządowych na stanowisko Burmistrza. Wkrótce więcej informacji.

O Robercie Borkiewiczu:

Mam 44 lata. Mieszkam w Daszewicach od 2009 roku,  jestem żonaty, mam 4. dzieci. Ukończyłem studia wyższe na kierunku informatyki, od wielu lat zajmuję stanowiska managerskie w IT firm międzynarodowych.
Jestem współzałożycielem wielospecjalistycznej przychodni lekarskiej Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach.
Moje życie to rodzina i wychowanie dzieci, a w wolnych chwilach lubię biegi długodystansowe po przepięknych okolicach, których w naszej Gminie nie brakuje.

Jestem organizatorem festynów, imprez integracyjnych, charytatywnych, i sportowych. Przez wiele lat byłem przewodniczącym Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Daszewicach.
Wspieram działania integrujące mieszkańców. Kandydowałem do Rady Miejskiej w roku 2014 z okręgu w Daszewicach.

W kadencji 2018 – 2023 będę podejmował działania nastawione na zrównoważony rozwój gminy.

Gmina Mosina posiada bogate walory turystyczne, które będę promował i zabiegał o wykorzystanie ich dla dobra mieszkańców i turystów. Jako sportowiec będę działał na rzecz poszerzenia oferty sportowej Gminy. Będę promował takie formy inwestycji, które wpisują się  w zielony charakter Gminy. Będę usilnie pracował nad poprawą komunikacji miejscowości na prawym brzegu Warty z dużymi ośrodkami: Mosiną, Poznaniem i Kórnikiem.

Jestem osobą zorganizowaną,  pracowitą, potrafię dostrzec możliwości inwestycyjne i skutecznie je wykorzystać. Praca na rzecz społeczności lokalnej zajmuje szczególne miejsce w moim życiu, pracuję chętnie i konsekwentnie.

Liczę na Twój GŁOS!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *