Okręg nr 3 – Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy”, Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, Osiedle nr 6 „za Moreną”, Osiedle nr 7 „Nad Jeziorem”

KW Stowarzyszenia Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska zgłosił w tym okręgu 7 kandydatów na radnych.


Głosować mogą mieszkańcy miasta Mosina – Osiedla nr 3 „Przy Strzelnicy”, Osiedla nr 5 „Nowe Krosno”, Osiedla nr 6 „za Moreną”, Osiedla nr 7 „Nad Jeziorem”

Lista kandydatów stowarzyszenia:

Więcej o naszych kandydatach w tabeli poniżej (prosimy kliknąć na nazwisko)

numer na liście Imię i nazwiskomiejscowość
1
Dominik Michalak
MICHALAK Dominik PawełMosina
2
Andrzej Raźny
RAŹNY Andrzej EdwardKrosno
3
Paulina Kubacka
KUBACKA Paulina AgnieszkaMosina
4PETLAKOWSKA DominikaMosina
5
Rafał Jakubowski
JAKUBOWSKI Rafał MarcinMosina
6
Maria Gwarek
GWAREK Maria AnnaMosina
7
Bartosz Chudziński
CHUDZIŃSKI Bartosz KrzysztofMosina
Wyszczególnienie ulic:
Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy” tj. ulice: ADAMA ASNYKA, AKACJOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BUKOWA, CISOWA, DĘBOWA, DŁUGA, GŁOGOWA, GRABOWA, HENRYKA SIEMIRADZKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CYBISA, JARZYNOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, JULIANA URSYNA NIEM…CEWICZA, KALINOWA, KANAŁOWA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KATARZYNY KOBRO, KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, KAZIMIERZA ODNOWICIELA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KOLEJOWA (od ulicy Śremskiej do ulicy Leszczyńskiej), KRASICKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LESZCZYŃSKA, ŁAZIENNA, MIESZKA I, OGRODOWA, OLCHOWA, SKRYTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STRZAŁOWA, STRZELECKA, TOROWA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, ZOFII STRYJEŃSKIEJ;

Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, tj. ulice: CZWARTAKÓW, JASNA, KLONOWA, KROSIŃSKA, KWIATOWA, PODGÓRNA, PTASIA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SZPAKOWA, WRZOSOWA, WYBICKIEGO, STANISŁAWA LEMA, ŚREMSKA (od torów kolejowych do granicy miasta);

Osiedle nr 6 „Za Moreną”, tj. ulice: BUDZYŃSKA, ALEKSANDRA FREDRY, KILIŃSKIEGO (od ulicy Mickiewicza do ulicy Szosa Poznańska), KOŁŁĄTAJA, KONOPNICKIEJ (od ulicy Krotowskiego do ulicy Orzeszkowej), KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do ulicy Budzyńskiej), KRÓTKA, MICKIEWICZA, ORZESZKOWEJ, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POŻEGOWSKA, PRUSA, REJA, REYMONTA, SIENKIEWICZA, SKRZYNECKA, SPACEROWA, WIEJSKA, HARCERSKA, FIEDLERA, HENRYKA ŁASAKA, STANISŁAWA MARUSARZA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Krotowskiego do ulicy Poniatowskiego), TADEUSZA ŚLUSARSKIEGO, NIEPODLEGŁOŚCI, GLINKI, CEGIELNIANA;

Osiedle nr 7 „Nad Jeziorem” tj. ulice: ALFREDA SZKLARSKIEGO, ALINY I CZESŁAWA CENTKIEWICZ, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, FELIKSA STAMMA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HUBERTA WAGNERA, IRENY JURGIELEWICZOWEJ, JANUSZA DOMAGALIKA, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JEZIORNA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KONOPNICKIEJ (od ulicy Orzeszkowej do granic miasta), KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KRAŃCOWA, MARIANA BRANDYSA, MARII KOWNACKIEJ, MARII KUNCEWICZOWEJ, WŁADYSŁAWA KOMARA