Okręg nr 4 – Osiedle nr 1 „Śródmieście”, Osiedle nr 2 „Czarnokurz”, Osiedle nr 4 „za Barwą” oraz sołectwa BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO

Okręg nr 4

Głosować mogą mieszkańcy miasta Mosina – Osiedla nr 1 „Śródmieście”, Osiedla nr 2 „Czarnokurz”, Osiedla nr 4 „za Barwą” oraz sołectw BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO

Poznaj naszych kandydatów bliżej

numer na liście imię i nazwiskomiejscowość
1
Jolanta Szymczak
SZYMCZAK Jolanta IrenaMosina
2
Agnieszka Gorzyńska
GORZYŃSKA AgnieszkaŻabinko
3
Anna Kędziora
KĘDZIORA Anna CecyliaMosina
4
Wojciech Olszewski
OLSZEWSKI Wojciech JanMosina
5
Piotr Gąsiorowski
GĄSIOROWSKI Piotr PawełMosina
6
Grzegorz Lewendowski
LEWENDOSKI Grzegorz LeonardMosina
7
Aleksandra Miedziarek-Rogal
MIEDZIAREK-ROGAL AleksandraMosina
BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO,

MOSINA:
Osiedle nr 1 „Śródmieście”, tj. ulice: DWORCOWA, FARBIARSKA, GARBARSKA, KILIŃSKIEGO (od ulicy Słowackiego do ulicy Szosa Poznańska), KOLEJOWA (od ulicy Sowinieckiej do ulicy Śremskiej), KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do placu 20 Października), MOSTOWA, NIEZŁOMNYCH, NOWA, PLAC 20 PAŹDZIERNIKA, POZNAŃSKA, RONDO BUDZYŃ, RZECZNA, SŁOWACKIEGO, SOWINIECKA (od ulicy Farbiarskiej do torów kolejowych), SPOKOJNA, SZKOLNA, ŚREMSKA (od ulicy Wawrzyniaka do torów kolejowych), TYLNA, WAWRZYNIAKA, WĄSKA;

Osiedle nr 2 „Czarnokurz”, tj. ulice: CEDROWA, CHODKIEWICZA, CHOPINA, CZAJKOWSKIEGO, CZARNOKURZ, GAJOWA, JANA MATEJKI, KOPERNIKA, LEŚNA, PIOTRA MOCKA, MODRZEWIOWA, MOKRA, MONIUSZKI, NIZINNA, NOWOWIEJSKIEGO, MARIANA OBSTA, OSIEDLOWA, PADAREWSKIEGO, PLATANOWA, PONIATOWSKIEGO, RZECZYPOSPOLITEJ MOSIŃSKIEJ, STUDZIENNA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Poniatowskiego do granic miasta), SZYSZKOWA, ŚWIERKOWA, WIENIAWSKIEGO, WINCENTEGO RÓŻAŃSKIEGO, WODNA, WYSOKA, ZIELENIEC;

Osiedle nr 4 „Za Barwą” , tj. ulice: AGRESTOWA, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, CZARNIECKIEGO, CZEREŚNIOWA, DEMBOWSKIEGO, GAŁCZYŃSKIEGO, GRUSZKOWA, JABŁKOWA, JAGODOWA, ŁĄKOWA, MARCINKOWSKIEGO, MORELOWA, OBRZAŃSKA, PIASKOWA, JANINY PORAZIŃSKIEJ, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, SKRAJNA, SOWINIECKA (od torów kolejowych do granicy miasta), SOWIŃSKIEGO, ŚLIWKOWA, TARGOWA, TOPOLOWA, WIATROWA, WIOSNY LUDÓW, WIŚNIOWA, ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA BOYA – ŻELEŃSKIEGO, JANA BRZECHWY, MARII DĄBROWSKIEJ, WITOLDA GOMBROWICZA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, LEŚMIANA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, BRUNO SCHULZA, LEOPOLDA STAFFA, JULIANA TUWIMA