Piotr Gąsiorowski

Piotr Gąsiorowski

Piotr Gąsiorowski (Mosina)

Piotr Gąsiorowski – mam 20 lat i od 18. mieszkam w Gminie Mosina. Jestem studentem wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej. Od kiedy pamiętam zawsze interesowałem się losem innych, tych potrzebujących. Teraz jest to działanie prospołeczne – samorządy uczniowskie, samorząd studencki.

Od 3. lat działam w Stowarzyszeniu Młodzi Demokraci, gdzie pracujemy na rzecz młodzieży całej Wielkopolski, zachęcając do angażowania się w życie publiczne. Jestem w Zarządzie Stowarzyszenia. Kandydując do Rady Miejskiej w Mosinie chcę pokazać, że młodzi też mogą mieć swoje miejsce w życiu publicznym naszej Gminy: chcę, aby Młodzieżowa Rada Gminy Mosina była organem konsultacyjnym Burmistrza, będę zabiegał  o znaczącą poprawę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Doprowadzę do stworzenia programu „Szansa na Rozwój”, dzięki któremu każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść do urzędu, gdzie wykwalifikowany specjalista pomoże wypełnić potrzebne dokumenty do założenia własne firmy czy wniosek o pozyskanie środków unijnych.

Obiecuję, że będę w stałym kontakcie z mieszkańcami, bo to oni powinni decydować o tym, co w pierwszej kolejności należy zrobić w Gminie.