Kandydaci do Rady Miejskiej

Zapraszamy do poznania bliżej naszych kandydatów do Rady Miejskiej w Mosinie. Aby zapoznać się z kandydatem prosimy kliknąć na imię i nazwisko. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi. Prosimy o pozostawienie komentarza pod tym postem. Do zobaczenia 21 października w lokalu wyborczym!


OKRĘG NR 1

W tym okręgu głosują mieszkańcy miejscowości: CZAPURY, BABKI, GŁUSZYNA LEŚNA, KUBALIN, WIÓREK, DASZEWICE, ROGALINEK, SASINOWO, ROGALIN, ŚWIĄTNIKI, MIECZEWO, RADZEWICE

numer na liście  Imię i nazwisko miejscowość
1
Waldemar Waligórski
WALIGÓRSKI Waldemar StanisławCZAPURY
2
Ewelina Dudek
DUDEK Ewelina GabrielaRogalinek
3
Adam Włodarczak
WŁODARCZAK AdamWiórek
4MIELOCH Tomasz JanCzapury
5
Paulina Raczyńska
RACZYŃSKA Paulina MariaCzapury
6
Ewa Rosiak
ROSIAK Ewa IrenaDaszewice
7
Agata Mika
MIKA AgataŚwiątniki
8
Robert Borkiewicz
BORKIEWICZ Robert Daszewice

OKRĘG NR 2 

W tym okręgu głosują mieszkańcy miejscowości: BOLESŁAWIEC, BORKOWICE, DRUŻYNA, DYMACZEWO NOWE, NOWINKI, KONSTANTYNOWO, PECNA, DYMACZEWO STARE, JEZIORY, KROSINKO, LUDWIKOWO, KROSNO

numer na liście imię i nazwiskomiejscowość
1
Waldemar Wiązek
WIĄZEK Waldemar HenrykDymaczewo Stare
2
Olga Czerwińska
CZERWIŃSKA OlgaKrosno
3
Witek Ostrowicz
OSTROWICZ Witold GrzegorzPecna
4
Alicja Pachołek
PACHOŁEK Alicja AnnaKrosno
5
Tomasz Bobkiewicz
BOBKIEWICZ Tomasz RobertNowinki
6
Krzys
KASPRZYK KrzysztofDrużyna
7MARCINIAK Jowita MariaDymaczewo Nowe

OKRĘG NR 3

W tym okręgu mogą głosować mieszkańcy Mosiny tj. następujących Osiedli: Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy”, Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, Osiedle nr 6 „Za Moreną”, Osiedle nr 7 „Nad Jeziorem”

numer na liście Imię i nazwiskomiejscowość
1
Dominik Michalak
MICHALAK Dominik PawełMosina
2
Andrzej Raźny
RAŹNY Andrzej EdwardKrosno
3
Paulina Kubacka
KUBACKA Paulina AgnieszkaMosina
4PETLAKOWSKA DominikaMosina
5
Rafał Jakubowski
JAKUBOWSKI Rafał MarcinMosina
6
Maria Gwarek
GWAREK Maria AnnaMosina
7
Bartosz Chudziński
CHUDZIŃSKI Bartosz KrzysztofMosina
Wyszczególnienie ulic:
Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy” tj. ulice: ADAMA ASNYKA, AKACJOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BUKOWA, CISOWA, DĘBOWA, DŁUGA, GŁOGOWA, GRABOWA, HENRYKA SIEMIRADZKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CYBISA, JARZYNOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, JULIANA URSYNA NIEM…CEWICZA, KALINOWA, KANAŁOWA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KATARZYNY KOBRO, KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, KAZIMIERZA ODNOWICIELA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KOLEJOWA (od ulicy Śremskiej do ulicy Leszczyńskiej), KRASICKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LESZCZYŃSKA, ŁAZIENNA, MIESZKA I, OGRODOWA, OLCHOWA, SKRYTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STRZAŁOWA, STRZELECKA, TOROWA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, ZOFII STRYJEŃSKIEJ;

Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, tj. ulice: CZWARTAKÓW, JASNA, KLONOWA, KROSIŃSKA, KWIATOWA, PODGÓRNA, PTASIA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SZPAKOWA, WRZOSOWA, WYBICKIEGO, STANISŁAWA LEMA, ŚREMSKA (od torów kolejowych do granicy miasta);

Osiedle nr 6 „Za Moreną”, tj. ulice: BUDZYŃSKA, ALEKSANDRA FREDRY, KILIŃSKIEGO (od ulicy Mickiewicza do ulicy Szosa Poznańska), KOŁŁĄTAJA, KONOPNICKIEJ (od ulicy Krotowskiego do ulicy Orzeszkowej), KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do ulicy Budzyńskiej), KRÓTKA, MICKIEWICZA, ORZESZKOWEJ, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POŻEGOWSKA, PRUSA, REJA, REYMONTA, SIENKIEWICZA, SKRZYNECKA, SPACEROWA, WIEJSKA, HARCERSKA, FIEDLERA, HENRYKA ŁASAKA, STANISŁAWA MARUSARZA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Krotowskiego do ulicy Poniatowskiego), TADEUSZA ŚLUSARSKIEGO, NIEPODLEGŁOŚCI, GLINKI, CEGIELNIANA;

Osiedle nr 7 „Nad Jeziorem” tj. ulice: ALFREDA SZKLARSKIEGO, ALINY I CZESŁAWA CENTKIEWICZ, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, FELIKSA STAMMA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HUBERTA WAGNERA, IRENY JURGIELEWICZOWEJ, JANUSZA DOMAGALIKA, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JEZIORNA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KONOPNICKIEJ (od ulicy Orzeszkowej do granic miasta), KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KRAŃCOWA, MARIANA BRANDYSA, MARII KOWNACKIEJ, MARII KUNCEWICZOWEJ, WŁADYSŁAWA KOMARA

OKRĘG NR 4

W tym okręgu mogą głosować mieszkańcy następujących miejscowości i Osiedli: BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO oraz Osiedle nr 1 „Śródmieście, Osiedle nr 2 „Czarnokurz”, Osiedle nr 4 „Za Barwą”,

numer na liście imię i nazwiskomiejscowość
1
Jolanta Szymczak
SZYMCZAK Jolanta IrenaMosina
2
Agnieszka Gorzyńska
GORZYŃSKA AgnieszkaŻabinko
3
Anna Kędziora
KĘDZIORA Anna CecyliaMosina
4
Wojciech Olszewski
OLSZEWSKI Wojciech JanMosina
5
Piotr Gąsiorowski
GĄSIOROWSKI Piotr PawełMosina
6
Grzegorz Lewendowski
LEWENDOSKI Grzegorz LeonardMosina
7
Aleksandra Miedziarek-Rogal
MIEDZIAREK-ROGAL AleksandraMosina
BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO,

MOSINA:
Osiedle nr 1 „Śródmieście”, tj. ulice: DWORCOWA, FARBIARSKA, GARBARSKA, KILIŃSKIEGO (od ulicy Słowackiego do ulicy Szosa Poznańska), KOLEJOWA (od ulicy Sowinieckiej do ulicy Śremskiej), KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do placu 20 Października), MOSTOWA, NIEZŁOMNYCH, NOWA, PLAC 20 PAŹDZIERNIKA, POZNAŃSKA, RONDO BUDZYŃ, RZECZNA, SŁOWACKIEGO, SOWINIECKA (od ulicy Farbiarskiej do torów kolejowych), SPOKOJNA, SZKOLNA, ŚREMSKA (od ulicy Wawrzyniaka do torów kolejowych), TYLNA, WAWRZYNIAKA, WĄSKA;

Osiedle nr 2 „Czarnokurz”, tj. ulice: CEDROWA, CHODKIEWICZA, CHOPINA, CZAJKOWSKIEGO, CZARNOKURZ, GAJOWA, JANA MATEJKI, KOPERNIKA, LEŚNA, PIOTRA MOCKA, MODRZEWIOWA, MOKRA, MONIUSZKI, NIZINNA, NOWOWIEJSKIEGO, MARIANA OBSTA, OSIEDLOWA, PADAREWSKIEGO, PLATANOWA, PONIATOWSKIEGO, RZECZYPOSPOLITEJ MOSIŃSKIEJ, STUDZIENNA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Poniatowskiego do granic miasta), SZYSZKOWA, ŚWIERKOWA, WIENIAWSKIEGO, WINCENTEGO RÓŻAŃSKIEGO, WODNA, WYSOKA, ZIELENIEC;

Osiedle nr 4 „Za Barwą” , tj. ulice: AGRESTOWA, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, CZARNIECKIEGO, CZEREŚNIOWA, DEMBOWSKIEGO, GAŁCZYŃSKIEGO, GRUSZKOWA, JABŁKOWA, JAGODOWA, ŁĄKOWA, MARCINKOWSKIEGO, MORELOWA, OBRZAŃSKA, PIASKOWA, JANINY PORAZIŃSKIEJ, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, SKRAJNA, SOWINIECKA (od torów kolejowych do granicy miasta), SOWIŃSKIEGO, ŚLIWKOWA, TARGOWA, TOPOLOWA, WIATROWA, WIOSNY LUDÓW, WIŚNIOWA, ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA BOYA – ŻELEŃSKIEGO, JANA BRZECHWY, MARII DĄBROWSKIEJ, WITOLDA GOMBROWICZA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, LEŚMIANA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, BRUNO SCHULZA, LEOPOLDA STAFFA, JULIANA TUWIMA