Kandydat na Burmistrza

Kandydat Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia na BURMISTRZA GMINY MOSINA ?

➡️Szanowni Mieszkańcy, wczoraj zarejestrowaliśmy naszego kolegę Robert Borkiewicz jako kandydata na Burmistrza Gminy Mosina. Jesteśmy przekonani, że wniesie bardzo dużo dobrego do mosińskiego samorządu. Program wyborczy już wkrótce a teraz poznajcie Roberta bliżej

?
Robert BORKIEWICZ

Nazywam się Robert Borkiewicz. Mam 44 lata. Mieszkam w Daszewicach od 2009 roku, jestem żonaty, mam 4. dzieci. Ukończyłem studia wyższe na kierunku informatyki, od wielu lat zajmuję stanowiska managerskie w IT firm międzynarodowych.

Jestem współzałożycielem wielospecjalistycznej przychodni lekarskiej Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach.
Moje życie to rodzina i wychowanie dzieci, a w wolnych chwilach lubię biegi długodystansowe po przepięknych okolicach, których w naszej Gminie nie brakuje.
Jestem organizatorem festynów, imprez integracyjnych, charytatywnych, i sportowych. Przez wiele lat byłem przewodniczącym Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Daszewicach.
Wspieram działania integrujące mieszkańców. Kandydowałem do Rady Miejskiej w roku 2014 z okręgu w Daszewicach.

O Gminie Mosina..

Gmina Mosina posiada bogate walory turystyczne, które jako Burmistrz będę promował i zabiegał o wykorzystanie ich dla dobra mieszkańców i turystów. Jako sportowiec będę działał na rzecz poszerzenia oferty sportowej Gminy w tym szczególnie wykorzystania terenów leżących na prawym brzegu Warty.
➡️Będę promował takie formy inwestycji, które wpisują się w zielony charakter Gminy. Będę usilnie pracował nad poprawą komunikacji miejscowości (m.in. sołectw) z dużymi ośrodkami: Mosiną, Poznaniem i Kórnikiem.

Jestem osobą zorganizowaną, pracowitą, potrafię dostrzec możliwości inwestycyjne i skutecznie je wykorzystać. Praca na rzecz społeczności lokalnej zajmuje szczególne miejsce w moim życiu, pracuję chętnie i konsekwentnie.
Liczę na Twój GŁOS! #zMyśląOprzyszłości

WWW.ROBERTBORKIEWICZ.PL